yenidogan evden eve nakliyat

Yenidoğan evden eve nakliyat firması olarak, nakliye alanında uzun yıllar hizmet sunan başarılı bir firmayız. Profesyonel kadromuz, ekip ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini kolaylaştırıyoruz. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin eşyalarına sigorta uygulayarak çarpma, vurma sonucu ortaya çıkabilecek hasara karşı eşyalarınızı güvence altına almaktayız.

Sigorta işlemi uygulanarak yapılan nakliye işlemlerinde, sigortalanan eşyalar için ek ödeme istenerek anlaşma sağlanır. Sigorta yapılan eşyalarda taşınma sırasında meydana gelen her türlü hasar veya nakliye sırasında aracın kazaya maruz kalması gibi durumda, eşyaların zarar görmesi söz konusu olması halinde, yapılan sigorta kapsamına göre zararınız firmamız tarafından karşılanacaktır.

Yenidoğan evden eve nakliyat firmamıza nakliye başvurusu yapmanızın ardından, yapılan ekspertiz raporu sonucunda eşyalarınızın sığabileceği aracın büyüklüğü belirlenir. Aynı zamanda nakliye sırasında gerekli olabilecek malzemeler, nakliyenin hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilmek için gereken elemanlar, taşınmanın gerçekleşeceği gün belirlenir ve belirlenen gün geldiği zaman, tam saatinde işimizin başında yer alırız.

Yenidoğan evden eve nakliyat firmamıza bağlı profesyonel ekibimiz, seri şekilde hareket ederek hızlı ve pratik olarak çalışmasını sürdürmektedir. Ekibimiz işinde son derece deneyimlidir. Paketleme işlemine küçük eşyalarla başlayarak büyük parça eşyaların de monte işlemlerinin yapılabilmesi için yer açılmasına olanak sağlarlar. Paketleme yapılırken kırılabilme ihtimali bulunan eşyaların özel olarak paketlenmesi sağlanmaktadır.

Yatak odasında yer alan eşyalar oldukça ağır ürünlerden meydana gelmekte olduğundan, de montaj yapılmadan taşınmaları pek mümkün değildir. Ev içerisinde yer alan bu tür ağır ürünler de monte yapılarak nakliyesi sağlanabilmektedir. Yenidoğan evden eve nakliyat firması çalışanlarımız, nakliye yapıldıktan sonrada eşyalara montaj işlemi uygulayarak eşyaları tekrar eski haline geri dönüştürmektedir.

Yenidoğan evden eve nakliyat firmamıza ait nakliye aracı yüklenirken acil kullanım gerektiren eşyaların en son yüklenmesi sağlanır ve böylelikle kullanmanız gereken eşyanın indirilmesi için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. Nakliye aracında bulunan diğer eşyalar da itina ile yeni evinize taşınır monte edilmesi gereken eşyalarınız özenle monte edilerek bir araya getirilir.

Firma olarak oldukça başarılı bir firmayız ve müşteri memnuniyetine de son derecede önem vermekteyiz. Nakliyat işlemleriniz için bize güvenebilir, bizden nakliye konusunda profesyonel olarak destek alabilirsiniz.  Yenidoğan evden eve nakliyat firmamıza nakliye için 7/24 ulaşarak kayıt oluşturabilir, firmamız aracılığı ile taşınmanın rahatlığını ve yeni yerler keşfetmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir