eşya depolama

Eşya depolama son yıllarda ortaya çıkmış, ihtiyaçtan doğmuş bir eşya muhafaza etme şeklidir. Avrupa’da yıllardır kullanılan bir sistem olan eşya depolama sistemini biz İstanbul ve çevre illerinde yüksek katlı, güvenlikli, odalı ve odasız depolama alanlarında güvenli bir depolama sistemi haline getirdik.

Depolamaya olan talebinde son yıllarda %100 artması yıllardır yaptığımız nakliye hizmetine bu depolama hizmeti eklemeyi mecbur hale getirdi. Bu hizmetin bu kadar istenmesini ana sebepleri;  geçim sıkıntısı, Covid19 ve bir türlü açılmayan üniversiteler diyebiliriz. Müşterilerimizin %90’ı bu sebeplerden dolayı eşyalarını bizimle depoladılar.

Eşyanızı depolamak için bir çok sebebiniz olabilir; Ailenizden kalan yadigar eşyalar, evinizde yeterli alanın olmaması, okuduğunuz okulun geçici olarak kapanması, yurtiçi ve yurtdışı görevine gitmeniz, daha küçük bir eve taşınmanız gibi sebepleriniz var ise doğru yerdesiniz.

Depolama Yapılacak Eşyaya Nasıl Fiyat Veriyorsunuz?

Öncelikle müşterilerimizin talepleri doğrultusunda eşyanızın bulunduğu konum veya eve gelerek yerinde fiyat veriyoruz, bunu tercih etmeyen müşterilerimizle ise Whatshapp yoluyla fotoğraf veya video talep ediyoruz. Bu doğrultuda eşyanızın kapladığı alana göre depolama ücretimizi belirliyoruz.

Depolama Hizmetinin Yanında Nakliye Hizmeti Veriyor Musunuz?

15 yıllık nakliye geçmişimiz bulunmaktadır isterseniz Aykar Nakliyat (kendi firmamız) ile isterseniz başka bir nakliye firması ile eşyalarınızı depolarımıza getirip depolayabilirsiniz .

Başka bir firma ile getirilen eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir hasarda firmamız sorumlu değildir . Nakliye firmamız ile getirdiğiniz eşyalar firmamızın garantisi altındadır.

Eşyaları Oluşabilecek Olumsuz Koşullara Karşı Nasıl Koruyorsunuz ?

Nakliyat Esnasında ;

İlk etapta büyük ebattaki eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşı streç yardımıyla sarıyoruz, sonrasında size özel olarak alınan hava laylonlu patpat ile bir kez daha eşyanızı sarıyoruz .

Küçük ebattaki kırılmaya en müsait eşyalarınız için; Mutfak eşyalarınızı öncelikle temiz iz bırakmayan nakliye kağıtları ile sarıyoruz daha sonra bunları bir koliye düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz .

Depolama Esnasında ;

Depolama alanlarımız altı parke döşemeli, nem ve rutubet olmayan yüksek katlı yerlerdedir. Günlük olarak depolarımız havalandırılmaktadır .

Büyük Dolaplarım Var Bunların Sökümünü Yapıyor Musunuz?

Sökülebilecek her türlü dolaplarınızın sökümünü bu işte ustalaşmış marangoz arkadaşlarımızın yardımı ile demonte işlemini yerine getiriyoruz. Sadece dolapları değil Tv ünitelerine kadar demonte yapabilecek kapasitede çalışan arkadaşlarımız mevcut.

Depolama Sistemleri Aylık Mı Yıllık Mı?

Eşyalarınızı en az 1 ay olacak şekilde depolayabilirsiniz ücretlerimiz aylıktır . Günübirlik veya haftalık olarak ufak çaplı eşyalarınızda yardımcı olabiliriz. İster 1 aylık ister 10 yıllık kalabilirsiniz .

Eşyam Taşınma Sırasında Hasar Gördü Ne Yapmalıyım?

Eşyanız bizim firma ile taşındığı sırada hasar gördüyse ;

Hasar gören eşyanın resmi çekilip taşıyan ekip arkadaşları ile tutanak tulup bunun bir kopyasını firmamıza mail  veya ekip arkadaşlarımız vasıtası ile yollayabilirsiniz . Firma sorumluları tarafından ortak bir karar alındığı takdirde aşağıdaki maddelerden biri uygulanır.

1-) Eşyanın bedeli tarafınıza banka yoluyla ödenir .

2-) Eşyanın birebir aynısı alınır veya birebir özellikteki eşya alınır (Sizin onayınızla)

3-) Eşya tamir edilebilecek düzeyde ise eşya tamir edilir veya kırılan, bükülen parçası alınıp takılır.

Ufak çaplı kırılmalarda örneğin bardak , vazo gibi değişim veya tanzim hakkı saklıdır.

Nakliye uzun ve yorucu bir iş koludur oluşabilecek kötü durumlarda (ezilme, bükülme veya kırılma) müşteri firma tarafından güvence altına alınır.

Eşyalarımın İçinden İstediğim Zaman Gelip Eşya Alabilir Miyim?

Eşyalarınızı randevu sistemimize göre gelip alabilirsiniz yalnız;

Madde1: Almak istediğiniz eşyaları nakliye sırasında belirtirseniz eşyanıza alınabilir ibaresi yapıştırılıp ona göre depolarımıza yerleştirilir . Alınabilir ibaresi yapıştırılmayan eşyaların depolardan çıkartılma işlemi zor ve yorucudur.

Madde2: Eşyanızın ebatları büyük değil ise bu hizmet kendiniz veya nakliyeciniz aldığı takdirde ücretsiz olarak yapılır (Nakliye hizmetimizi istediğiniz takdirde  eşyanıza göre fiyat belirliyoruz )

Madde3: En az 3 gün önceden eşyanızı almak için randevu oluşturmanız gerekmektedir .

Madde4: Elemanlarımızdan birinin size yardımcı olmasını isterseniz (taşıyamadığınız eşyalar için) tek bir eleman ücreti 150₺’dir.

Eşyamı Uzun Süreli Depolamak İstediğimde İndirim Yapıyor Musunuz?

Eşyalarınızı 1 yıl ve üzeri depolamak istediğiniz de peşin olarak depolama ücreti verirseniz . Sizlere özel olarak bir indirim yapabiliriz . Bunun haricinden depolamalarımız da herhangi bir indirim yapılmamaktadır sadece dönemsel kampanyamız dahilinde iseniz indirim hakkınız olabilir .

İstediğimiz Zaman Depolarınızı Gelip Görebilir Miyiz?

Depolarımızı eşyanın geldiği gün, eşya depolama firmalarını araştırdığınız zaman veya anlaşma yapmak için gelmeden önce aramanız yeterlidir. Bunun haricinde müşterimizseniz randevu oluşturmanız gerekmektedir.

Eşyaları Haşerelere Karşı Nasıl Koruyorsunuz?

Depolama alanlarımız Ayda 1 olmak şartı ile özel ilaçlama firmaları tarafından ilaçlanıyor. Bu tür kimyasallar eşyalarınıza herhangi bir zarar vermemektedir.

Depolama Sigortanız Var Mı?

Eşya depolama sigortası diye özel bir sigorta yoktur bunun yerine sizler özel olarak eşyalarını uzman sigortacılar vasıtası ile sigortalayabiliyorsunuz. Bizim sigortamız bina sigortasıdır doğal afetlere ve yangına karşı sigortalıdır. Bizim tarafımızdan oluşan kırılma, bükülme gibi durumları firma kendi karşılamaktadır. Depolama sigortamız var diyen firmalar var ise kesinlikle uzak durulmalı çünkü bu tarz sigortalamalar yapılmamaktadır.

Ev Eşyası Haricinde Neler Depoluyorsunuz?

Ev eşyası haricinde ofis, büro, fuar ve organizasyon malzemeleri depoluyoruz. Bunlar hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir veya ilgili sayfaya gidip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Merak ettikleriniz hakkında bizleri arayabilir, mesaj atabilir veya bu gönderiye yorum atabilirsiniz .

AYKAR Nakliyat & 1DEPO işbirliği ile güvence altındasınız.

Sağlıcakla kalın

Eşya Depolama Sözleşmesi Yapıyor Musunuz?

Eşyanız araca yüklendikten ve ya yüklenmeden eşya sözleşmesi yapılıyor sözleşmenin bir nüshası sizde bir nüshası bizde kalıyor. Sözleşme maddeleri açık bir şekilde yazılmıştır hiçbir endişeniz olmasın.

Hangi Tür Eşyaları Depolamıyorsunuz?

Yanıcı maddeler, yiyecek, içecek, banyo malzemeleri gibi evde bulunabilecek bu tarz eşyaların depolamasını yapmıyoruz. Bu tür malzemeler eşyalarınıza zarar verebileceği için bunların depolanması kesinlikle yasaktır

1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir