uskudar evden eve nakliyat

Taşınma işlemlerinin ne kadar zor olduğu bilinen bir gerçektir ve biz Üsküdar evden eve nakliyat firması olarak, taşınma işlemlerini sizin için kolaylaştırıyoruz. Profesyonel kadro, ekip ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize yıllardır hizmet sunmakta ve sunduğumuz hizmet kalitesinden duyduğunuz memnuniyetten dolayı mutluluk duymaktayız. Müşteri memnuniyetine  önem vermekte, isteğiniz doğrultusunda hizmet sağlamaktayız.

Nakliye için Üsküdar evden eve nakliyat firmamıza başvuru sağladığınızda, ilk yaptığımız şey ekspertiz raporu oluşturmak olacaktır. Taşınma işlemleri sırasında, nakliye hizmeti alırken tecrübeli firma ile çalışmanız size zaman kazandırır. Firmamız, yılların verdiği tecrübe, bilgi ve birikim nedeni ile nakliye hizmetini, hızlı, pratik ve güvenli olacak şekilde tam zamanında organize etmektedir.

Üsküdar evden eve nakliyat firmamıza bağlı, işinin ehli profesyonel çalışanlarımız, kararlaştırılan gün ve saatte, nakliyesi yapılacak olan adreste tam zamanında hizmete başlamaktadırlar. Nakliye işlemleri sırasında vurma çarpma gibi istenmeyen olayların eşyalara zarar vermemesi açısından, eşyalar paketlenmektedir. Paketleme işlemleri için ilk etapta ufak eşyalar tercih edilerek özenle paketleme işlemleri yapılır.

Parça eşyaların paketlenme işlemleri sona erdiği zaman koliler uygun bir köşe de bekletilerek nakliye sırasında kapı ve merdiven boşluğundan geçemeyecek büyüklükte ki eşyalara de montaj uygulanır. Sökümü tamamlanan eşyalar, nakliye yapılabilmesi için uygun amlalaj yapılarak, nakliye sırasında çarpma vurma gibi istenmeyen olaylara karşı önlem alınarak ürünün zarar görmesinin önüne geçilir.

Eşyalar nakliyata uygun hale getirilince, dikkatli şekilde merdivenlerden teker teker indirilir. Üsküdar evden eve nakliyat firmamız bünyesinde asansörlü taşıma sistemi de mevcuttur ve yüksek katlı binalardan eşyaların tahliyesi veya eşyaların  kata çıkarılma işlemleri kısa sürede gerçekleşmektedir ve bu hizmetimizden faydalanmak istemeniz halinde asansör kullanılmasını istediğinizle alakalı önceden kayıt oluşturmanız gerekmektedir.

Üsküdar evden eve nakliyat firmamıza ait nakliye araçlarımıza düzenli olarak bakım yapıldığından, nakliye sırasında herhangi bir sorun ortaya çıkması beklenilmemektedir. Eşyaların nakliyesini gerçekleştirecek olan şoförlerimiz, deneyimli ve tecrübeli kişiler arasından seçilmektedir. Eşyalarınız, nakliye sırasında meydana gelebilecek herhangi bir hasara karşı sigorta kapsamına alınarak güvencemiz altına alınmaktadır.

Müşteri memnuniyetine daima önem veren firmamız, nakliyat işlemlerinizi hızlı ve güvenli olacak şekilde kısa zamanda gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat işlemleriniz için firmamızı 7/24 arayarak kayıt oluşturabilir, taşınmanın zorluğunu, profesyonel ekibimizle kolaylaştırabilirsiniz. Üsküdar evden eve nakliyat firması olarak, profesyonel ekibimiz ekip ve ekipmanlarımızla kısa süre içerisinde başarılı şekilde nakliyat işleminizi sağlamaktayız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir