kadikoy evden eve nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat firmamız nakliyat alanında, sunduğu hizmetin kalitesi nedeniyle müşterilerimiz tarafından beğenilen başarılı firmalar arasında yer almaktadır. Firma olarak, işinde profesyonel kadromuz, ekip ve son teknoloji ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Nakliyat sırasında, istenmeyen herhangi bir hasarın ortaya çıkabilme ihtimaline karşı eşyalarınız, firmamız tarafından sigortalanarak korumamız altına alınmaktadır.


Kadıköy evden eve nakliyat firmamıza, nakliye için yapılan başvurunun ardından, başvuru sahibinin eşyalarına ekspertiz raporu uygulanmaktadır. Hazırlanan rapor ile birlikte eşyaların taşınması sırasında gereken araç büyüklüğü ayarlanır ve nakliye günü belirlenir. Nakliyenin başarılı, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşmesi için gerekli olan eleman sayısı ve oluşturulan rapor sonucunda nakliyat fiyatı belirlenir.

Kadıköy evden eve nakliyat firmamız, nakliyat için belirlenen günde profesyonel kadrosu, ekip ve ekipmanlarıyla tam zamanında çalışma alanında yerini almaktadır. Nakliyesi yapılacak evde bulunan özel eşyaların toplanması ev sahibine ait olduğundan, ev sahibinin nakliye için belirlenen günden önce özel eşyalarını toplaması, nakliyenin hızlı ve tam zamanında gerçekleştirilebilmesi için oldukça önemlidir.
Nakliye yapılacağı zaman en çok dikkat edilmesi gereken konu paketlemedir. Paketlemenin son derece dikkatli bir şekilde yapılması gereklidir. Tecrübesiz kişilerin paketleme yapması durumunda, koli, içine konulan eşyanın ağırlığına dayanamayarak deline bilir ve bu nedenle eşyalar zarar görebilir. Elamanlarımız tecrübeli kişilerden meydana geldiğinden, böyle bir sorunla karşı karşıya kalmanız mümkün değildir.

Kadıköy evden eve nakliyat firmamıza bağlı profesyonel ekibimiz, ev içerisinde yer alan küçük çaptaki eşyalarınızı titizlikle kolilere yerleştirerek büyük eşyaların sökümü için yer açılmasını sağlamaktadırlar. Taşınmaya uygun olmayan büyük ebatlı ürünler, ekibimiz tarafından sökülerek nakliyat için hazırlanır ve özenle paketlenir. Ev içerisindeki tüm eşyaların sökümü ve paketlenmesi tamamlandığında nakliyeye başlanır.

Firmamız bünyesinde asansörlü taşımacılık hizmeti de bulunmakta olup, bu hizmetten faydalanabilmek için randevu kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Asansör hizmetimiz nakliye fiyatına dahil değildir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından paketlenen eşyalar, nakliye aracımıza dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Araç içerisinde eşyaların yerleştirilmesi ise ağır ve ebat yönünden büyük olan eşyalar alta gelecek şekilde yapılmaktadır.
Nakliye aracımıza eşyaların taşınma işlemi tamamlandıktan sonra, nakliyat için yeni adresinize eşyalarınız güvenli ve özenli bir şekilde götürülür. Eşyaların montaj işlemleri tamamlanarak kullanıma hazır hale getirilir. Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak bizi 7/24 arayabilir ve nakliyat işlemleriniz için randevu kaydı oluşturarak, taşınmanın rahatlığını ve kolaylığını, firmamızı tercih ederek yaşayabilirsiniz.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir