sancaktepe evden eve nakliyat

Sancaktepe evden eve nakliyat firması olarak taşınma işlemlerinizde yılların vermiş olduğu tecrübe bilgi ve birikimimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Sizlere daima kaliteli hizmet sunma gayreti içindeyiz. Firmamız, müşteri memnuniyetine önem vermekte olup, nakliye sırasında isteğinize uygun olacak şekilde hareket etmektedir. Evden eve nakliye hizmetimiz için başvuru yaptığınızda ekspertiz raporu hazırlamaktayız.

Sancaktepe evden eve nakliyat firması olarak hazırlayacağımız ekspertiz raporunda, evinizde ki oda sayısına ve eşyanıza bağlı olarak nakliye için gerekenler belirlenir. Nakliye sırasında gereken araç ve gereç, nakliye aracının büyüklüğü ve nakliye sırasında kaç kişilik bir ekibe ihtiyaç olduğu ve bu konu ile bağlantılı olarak da nakliye ücreti de belirlenmektedir.

Sancaktepe evden eve nakliyat firması olarak nakliye için ortak karar vererek belirlemiş olduğumuz gün de tam saatinde hizmetimize başlarız. Özel eşyalarınızın paketlenme işi size aittir ve biz küçük parça eşyaları paketleme yaparak işe başlarız. Parça eşyaların paketleme işlemine oldukça dikkat ederiz ve kolilerin nakliye sırasında zarar görmemesini sağlayacak şekilde paketleriz.

Sancaktepe evden eve nakliyat firmamıza bağlı profesyonel kadromuz evinizde bulunmakta olan eşyalarınızın demontajını yaparak, eşyalarınızı yeni adresinize nakliyatının gerçekleşmesini sağlarız. Nakliye araçlarımızın düzenli olarak bakımları yapıldığından, araçların yolda kalması veya arızalanması beklenen bir durum değildir. Nakliye araçlarımızı kullanmakta olan şoförlerimiz oldukça tecrübeli, trafik kurallarına uyan bilgili kişiler arasından tercih edilmektedir.

Sancaktepe evden eve nakliyat aracımıza eşya yüklerken, paketleme de göstermiş olduğumuz özeni, araç içi yükleme düzeninde de göstermemiz gerekmektedir. Araç içi düzeni doğru olarak yapılmadığı durumlarda, araç hareket ettiğinde eşyalar zarar görebilir. Bu durumu önlemek için araç içi düzeni sağlanırken yapılması gereken şey ağır olan ürünlerin altta kalmasına dikkat etmektir.

Hafif eşyaların üste gelmesi ve gereken tedbirler alınması durumunda nakliyat sırasında sorun ortaya çıkmaz. Yeni adresinize ulaşıldığında eşyalarınızı özenli ve oldukça dikkatli bir şekilde yeni yerleşim alanınıza taşırız. Yeni adresinizde eşyalarınızın montajını da yaparak eşyalarınızı kullanıma hazır hale gelmesini sağlarız. Şehir içi nakliyat işlemleri genel olarak aynı gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Taşınma işlemleri genel olarak son derece zor olan işlemlerdir fakat alacağınız profesyonel yardım ile bu zorluğu aşabilir ve taşınma işlemlerinde ki zorluğu yaşamak zorunda kalmazsınız. Sancaktepe evden eve nakliyat firmamıza 7/24 ulaşabilir, nakliyat için randevu kaydı oluşturarak profesyonel ekibimiz, ekip ve ekipmanlarımız aracılığı ile taşınmanın kolaylığını ve rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir