umraniye evden eve nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat firmamız, şehir içi nakliyat hizmeti sunan, verdiği hizmetle siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanan başarılı bir firmadır. Uzun yıllar nakliyat sektöründe hizmet sunan firmamız, müşterilerimizin eşyalarını sigorta kapsamına alarak, taşıma sırasında meydana gelebilecek  hasara karşı güvence altına almaktadır. Profesyonel kadromuz ve ekip ve ekipmanlarımız ile çalışmamızı sürdürmekteyiz.

Ümraniye evden eve nakliyat firmamıza, taşınma işlemleriniz için yaptığınız müracaat sonucunda, adresinize gelerek expertiz yapılır ve rapor hazırlanır. Hazırlanan rapora göre fiyat tarifesi belirlenirken eşya çokluğu, oda sayısı, konumu ve bulunduğu kat gibi etkenler fiyatlarda değişiklik meydana getirebilir. Hazırlanan rapor sonucunda eşyanın tamamını alabilecek büyüklükte araç ve eleman sayısı belirlenir.

Ümraniye evden eve nakliyat firmamız, nakliye için kararlaştırılan gün, tam saatinde, belirtilen adreste yerini alarak çalışmaya başlamaktadır. Firma olarak yaptığımız nakliyenin başarılı olabilmesi için tüm gayretimizi sarf etmekteyiz. Nakliye hizmetinin bir an önce yapılabilmesi için hızlı, pratik ve planlı olacak şekilde işimizi organize ederek parça eşyaların paketleme işlemine hızlıca başlarız.

Yaptığı işte profesyonel deneyime sahip olan ekibimiz, isteğinize bağlı olarak çalışmasını sürdürmektedir. Öncelik küçük parça eşyalara verilerek ayak altından kaldırılır ve taşınma sırasında kapı ve merdivenlerden geçmeyebilecek boy ve ağırlığa sahip eşyaların sökülmesi için alan sağlanır. Küçük parça eşyaların paketlenme işlemlerinde de oldukça dikkatli davranan ekibimiz eşyalarınızı özelliklerine göre ayırmaktadır.

Ümraniye evden eve nakliyat firmamıza bağlı elemanlarımız, tek tek paketleme işlemi yapmaktadır. Parça eşyaların paketlenme işi tamamlanınca gardırop, ayakkabılık televizyon ünitesi ve benzeri ürünlerin sökümüne başlarız ve sökümünü sağladığımız eşyaları ambalajlayarak taşıma sırasında hasar almasını önlemekteyiz. Söküm ve ambalaj işlemleri tamamlanması ile beraber eşyalarınızı dikkatli bir şekilde nakliye aracımıza taşımaktayız.

Ümraniye evden eve nakliyat firmamıza ait asansörlü taşıma hizmetimiz bulunmaktadır ve bu hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Nakliye için getirilen eşyalarınız araç içerisine düzenli bir şekilde yerleştirilir ve ağır olan ürünlerin alta gelmesi sağlanır. Araç içi yerleşimi oldukça önemli bir konudur ve biz bu konuya gereken dikkati sağlamakta ve eşyalarınızı özenle yerleştirmekteyiz.

Nakliye aracımıza eşyalarınızın yerleştirilmesi tamamlanınca yola çıkarız ve araçlarımızın düzenli olarak bakımları yapıldığından sorunla karşılaşmadan yeni adresinize kısa zaman içerisinde nakliyenizi sağlar ve gereken montaj işlemlerini tamamlarız. Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak bize 7/24 ulaşabilir, nakliye hizmetimizden yararlanmak, hızlı ve sorunsuz şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirebilmek için randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir