cekmekoy evden eve nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat firması olarak nakliyat işlemlerinizi kısa zamanda hızlı, planlı programlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteren başarı firmayız. Taşıdığımız eşyalara sigorta imkanı sağlayarak, siz değerli müşterilerimizin eşyalarını teminat kapsamına almaktayız. Şehir içi hizmet sunan firmamız, eşyalarınızı belirtilen adrese gün içerisinde teslim etmekte ve gereken montajları tamamlamaktayız.

Çekmeköy evden eve nakliyat firması olarak bize nakliyat hizmeti için başvuru sağladığınızda evinize gelerek ekspertiz raporu hazırlarız. Oldukça önemli bir rapor olan ekspertiz eşyanıza en uygun boyuta sahip araçlarımızı belirleyebilmemize olanak sağlar. Nakliye günü belirlendiğinde eşyaların taşınması için gerekli olan kişi sayısını ve nakliye ücretini de bu rapor sonucunda hesaplarız.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız, paketleme yaparken en iyi ve en kaliteli malzemeleri kullanmayı tercih etmektedir. Eşyalarınızı paketlerken, nakliye sırasında herhangi bir hasarın söz konusu olmaması için karton kutu ve havalı naylon kullanmaktayız. Bu şekilde paketleme yaparak eşyalarınızda kırılma ya da deforme olma gibi durumların en aza indirilmesini sağlamaya çalışmaktayız.

Çekmeköy evden eve nakliyat firmamıza ait nakliye asansörlerimizde bulunmaktadır. Asansörlü taşıma sistemini tercih etmeniz halinde kısa zaman içerisinde nakliyat işlemleriniz gerçekleşecektir. Asansör kullanımına müsait olmayan binalarda normal taşıma yöntemi uygulanmaktadır ve nakliye için belirlenen gün geldiğinde tam saatinde iş başı yaparak çalışmaya başlarız ve önceliği küçük parça eşyalardan yana kullanırız.

Parça eşyaları, cinslerine göre ayırarak koli içerisinde düzenli olacak şekilde ve dikkatlice koyarak paketleriz. Özel eşyaların toplanma işinin ev sahibine ait olduğunu ve nakliye gününden önce eşyalarınızın toplanmış olması gerekliliğini hatırlatmak isteriz. Küçük parça eşyaların toplanma işi tamamlandıktan sonra mobilya ve beyaz eşyaların de monte işlemine dikkatli bir şekilde başlarız.

Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız, nakliyat sırasında taşınması zor olan ebat ve ağırlığı fazla olan eşyaları de monte işlemine tabi tutarak vidalarından ayırarak söker ve paketleriz. Beyaz eşyalarında bağlantı yerlerinden sökerek emniyet tedbirleri alırız. Koltuk başlarını sökerek nakliyeye uygun hale getirir ve kapı ve merdiven geçişlerinin daha kolay olmasını sağlarız.

Nakliyat hizmetinde dikkat edilmesi gereken paketleme işlemidir. Ambalaj işlemlerini sağlam ve kaliteli malzeme kullanarak hazırlarız böylelikle eşyaların herhangi bir zarara uğramasının önüne geçeriz.

Eşyaların ambalaj işlemleri sona erdiğinde eşyaları nakliye aracımıza yükleriz. Çekmeköy evden eve nakliyat firması olarak, ağır olan ürünleri alta hafifleri üste koyarak nakliyata başlar yeni evinizde de montaj işlemlerini tamamlayarak nakliye hizmetimizi tamamlarız.

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir