Uzman Ekipler

Nakliye hizmeti de diğer hizmetler gibi uzmanlık gerektiren bir sektördür ve işinin uzmanı olan nakliyecilere ihtiyaç duyar. Yeni nesil araçlar, özel paketleme seçenekleri ve kaliteli malzeme, profesyonel işçilikle birleştiği zaman ortaya mükemmel nakliye hizmeti çıkıyor. Nakliye hizmeti her zaman için profesyonel kişilere ihtiyaç duyar.

Şirketimizin özel seçilmiş servis ekibi de uzman ekip kategorisindedir. Deneyim, tecrübe ve iş teslimatı gibi konuları programlı bir şekilde gerçekleştiren nakliyat ekibimiz, hizmet kalitesini güncellemeye devam ediyor.

Nakliyede söz sahibi Aykar’ın uzman ekibi şu özelliklere sahiptir:

  1. İşini meslek edinen deneyimli kişilerden oluşuyor.
  2. Ekipte herkes görevini en iyi şekilde takip ediyor.
  3. Müşteri memnuniyetini tercih eden ekip müşteri ile diyaloğu en iyi şekilde kuruyor.
  4. Paketlemede eşya güvenliği konusunu ön planda değerlendiren uzman ekip kısa eşyanın özelliğine uygun paketleme seçeneklerini tercih ediyor.
  5. Yüklemede asansörlü araç kullanımında yine eşyanın yapısı dikkate alınıyor. Eşyanın genel yapısına uygun yükleme işlemi gerçekleştiriliyor.
  6. Şoför ekibi src-psikoteknik belgesine sahip olup uzun yol deneyimine sahip kişilerdir.
  7. Trafik kuralları ve diğer sürücü kuralları kategorisinde şoförler eğitimlidir.

İşinin ehli kişilerden oluşan nakliye ekibimiz bütün bu özelliklere sahiptir ve 7/24 nakliye hizmeti sunmaktadır.

Neden Uzman Tercih Edilmelidir?

Sıradan araçlarla veya nakliye hizmetinde görev almamış kişilerle ev taşımak eşyaların zarar görmesine ve maddi hasara yol açar. Paketlemeyi gelişi güzel yapan kişiler genellikle eşyaların zarar görmesine neden olur. Yükleme konusunda da tecrübesi olmayan kişiler de aynı şekilde eşyaların ciddi anlamda zarara uğramasına neden olur.

Uzman olmayan ve acemi olan şoförler, nakliye hizmeti esnasında eşyanın sarsılmasına ve hasar görmesine neden olabilir. Uzun yol tecrübesi olmayan şoförler de aynı şekilde teslimatın gecikmesine sebep olur.

Bütün bu nedenleri göz önünde bulundurduğumuz zaman uzman ekibin ne kadar önemli olduğunu en iyi şekilde anlayabiliriz. İşin uzmanı olan nakliye ekibi ile yola çıkan firmamız her zaman işçilik konusunda maksimum seçenekleri ön planda değerlendirmektedir. Nakliyede güncel hizmet kalitesiyle tanışmak için bizi aramanız yeterlidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir