Eşya taşımak için sadece yeni araçlar yeterli değildir. Aracı kullanan, eşyaları paketleyen, eşyaları yükleyen ve marangoz hizmeti veren kişiler de önemlidir. Nakliye hizmetinin her safhasında ayrı ayrı uzmanlık gerektirmektedir.

Nakliyeciliğin ilk konusu ekspertiz hizmetidir ve bu aşama çok önemlidir. Bu aşamada görevli kişilerin uzman olması, tecrübeli olması ve anlık çözüm yeteneğine sahip olması gerekir. Aykar Nakliyat’ın ekspertiz ekibi, öncelikle taşıma işleminin ve teslimat işleminin yapılacağı yerleri gezmektedir. Taşıma işlemini engelleyecek unsurların belirlenmesi, paketlenecek eşyalar için kullanacak malzemenin belirlenmesi, sigortalama ve asansörlü aracın yerinin belirlenmesi uzman ekspertiz programımızın ana maddeleridir.

Ücretsiz Ekspertiz

Eksper ekibi kamyon ve asansörlü aracın yerini belirlemekle birlikte bahçe kapısı ve iç mekanın kapılarını incelemektedir. Asansörlü aracın kullanılamayacağı yerlerde iş gücü programı oluşturulur. Nakliyat ekibimizin birden fazla taşıma yöntemi bulunuyor.

Paketleme hizmetinde de uzmanlık önemlidir ve taşıma esnasında eşyanın zarar görmesini engeller. İçi köpüklü kutuların yanı sıra balonlu naylonlar ve kalın kutular da nakliye hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu kategori eşya güvenliğinin ilk basamağını oluşturur. Uzman paketleme ekibimiz güvenli bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştiriyor.

Yükleme ekibimiz de işin ehli kişilerden oluşmaktadır. Yüklemede eşyaların yapısı, ağırlığı ve dayanıklılığı önemlidir. Uzman ekibimiz eşyaların genel yapısını test ederek en iyi ve en güvenli yükleme seçeneğini tercih ediyor.

Deneyimli Şoför Ekibi

Şoförlerimiz nakliye hizmetimizin lokomotifidir ve her zaman için maksimum tecrübeye ihtiyaç duyar. Firma olarak maksimum tecrübeli ve işinin ehli şoför ekibi ile yola çıkıyoruz. Gerekli belgelere sahip olmayan, kamyon sürme konusunda yeteri kadar tecrübesi olmayan şoförler nakliye hizmetinin aksamasına neden olur. Şoför ekibimiz tecrübeli, uzun yol tecrübesine sahip deneyimli kişilerden oluşuyor.

Kısacası nakliye hizmetinde ekip çok önemlidir. Koordineli bir şekilde çalışan, takım ruhu ile hareket eden ve iş birliği konusunda güncel çözümleri tercih eden uzman personelimiz 7/24 anlayışı ile hizmet vermektedir. Nakliye hizmetinde mesai kavramını geride bırakan personelimiz kısa sürede eşya teslimatı gerçekleştirdiği gibi zamanında teslimat seçenekleri sunuyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir