eşya depolama nasıl yapılır

Eşya depolama sistemi çok uzak değil 5-10 yıl önce çıkmış siz değerli müşterilerimizin istediği üzerine aktif edilmiş bir nakliyat sektörüdür. Genelde insanlar fazlalık olan eşyalarını bodrum katlarında veya boş bir odada muhafaza ederdi 10 veya 20 gün sonra baktıklarında eşyaların tozlandığı böceklerin ve tahta kurularının eşyalara zarar verdiğini ya da eşyalarının küf koktuğunu kesinlikle görmüştür .Bizde bu kapsamda sistemde geliştirmelere girdik ve eşya depolama hizmetini değerli müşterilerimize vermeye başladık . İster bir parça eşyanız  ister komple eviniz olsun depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu yolda çalışmalarımızı başlattık.

EŞYA DEPOLAMA AŞAMALARI

Bizleri arayıp anlaştıktan sonraki aşamalar

  1. Bizden istediğiniz malzemeler hazır edilir(hava laylonlu patpat,koli,elbise askısı koli içinde,laylon poşet)
  2. Anlaştığımız saat ve günde evinize geliriz (Genelde 1 saat erken gelip bekleriz ekibimizle birlikte kahvaltı yaparız )
  3. Evin tamamı taşınacaksa veya parça eşya alınacaksa almak istediğiniz özel eşyalarınızı ayırmanız söylenir eşya tespiti yapılır
  4. Eşyalarınız komple 1 kat streç ve 1 kat hava laylonlu patpat ile sarılır (Depolama binamız 5.katta olduğu için herhangi bir toz,böcek gibi şeylere maruz kalmaz)
  5. Eşyalarınız arabaya düzenli bir şekilde yerleştirilir
  6. Eşyanızın depolanacağı yere eşyalarınız düzenli bir şekilde konur
  7. İşin Sözleşmesi müşteriye teslim edilir bu sözleşmede herşey belirtilir

Eşyalarınız depolandıktan sonra istediğiniz saat ve tarihte gelip eşyanızın yerini görebilirsiniz(pazar günleri hariç) istediğiniz takdirde eşyalarınız yerleştikten sonra fotoğrafları çekilir ve sizlere atılır.Eşyalarınız kaybolmaması için genelde hepsinde numaralandırma yapıyoruz ve sözleşmede toplam eşya sayınız ve eşyalarınızın isimlerine kadar yazıp teslim günü geldiğinde konrol edilip eşyalarınız öyle teslim ediliyor.

EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI

Eşya depolama fiyatları eşyanızın yoğunluğu ve hacmiyle ilgili bir konu evleriniz 3+1 2+1 1+1 e göre kaba taslak bir fiyat verilir .Aykar nakliyat olarak böyle durumlarda ekspertiz göndererek işi detaylandırıp a dan z ye planını çıkarttıktan sonra sizlere ne eksik ne fazla bir fiyat avantajı sunuyoruz. Böylelikle genel olarak nakliyecilerin yaptığı gibi eşyanız çok fazla bakmamıştık gibi bahanelerde ortadan kalkmış oluyor. Her şey siz değerli müşterilerimiz için eksiksiz yapmaya özen gösteriyoruz.

İndirimli eşya depolamak için bizimle irtibata geçmek için korkmayın.

İyi Düşün , İyi Taşın ,İyi Depolanan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir